Mumine.com ve Misafir Soru - Cevapları Forumundan Eşimle konuşamıyoruz yani tartışamıyoruzda ne yapmalıyım? Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1
  Kayıtsız Üye

  Reklam

  Eşimle konuşamıyoruz yani tartışamıyoruzda ne yapmalıyım?

  Reklam
  eşimle konuşamıyoruz yani tartışamıyoruzda ne yapmalıyım


  Paylaş
  Eşimle konuşamıyoruz yani tartışamıyoruzda ne yapmalıyım? Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Eşimle konuşamıyoruz, ne yapmalıyım sorusunu sormaya başlayan kişilerin evliliklerinin çok kısa bir süre içerisinde bitebileceği gibi ve daha da kötüsü olan ömrünüzün sonuna kadar monoton bir evlilik sürdürebilirsiniz.

  Eşimle konuşamıyoruz karamsarlığını ortadan kaldırmak için harekete geçseniz iyi edersiniz. Eşimle konuşamıyoruz yerine, eşimle neler yapmalıyız, nasıl vakit geçirmeliyiz tarzında sorular sormanız evliliğiniz açısından çok daha iyi olacaktır.

  Öncelikle eşinizin ruh halini anlamanız ve o ruh haline göre hareket etmelisiniz. Eşinizle konuşabilmek için eşinizin ilgi alanlarında, o ilgi alanlarıyla alakanız olmasa da bu konulardan sohbet açarak konuşmaya başlayabilirsiniz. Bu tür konuşmalar eşinizin konuşmalara nasıl yaklaştığı, nasıl tepkiler verdiği hakkında sizlere ipuçları vererek tartıştığınız zamanlarda da ona göre hareket edebilmenizi sağlayacaktır.

  Eşimle konuşamıyoruz diyorsanız yine yapmanız gereken konulardan biri erkekleri etkilemenin yolları ile onun konuşmasını sağlayabilirsiniz. Hoşlandığı şeyleri göz önüne alarak bakımınızı, kıyafetlerinizi giyinerek etkileyebilir ve iletişim kurmanızı sağlayabilirsiniz.

  İşin püf noktası eşinizi tanımanızdan ve anlamaktan geçmektedir. Eşiniz hangi konulara nasıl tepkiler veriyor, hangi konularda tepkisiz kalıyor dikkat ederek bir fikir edinebilir ve eşimle konuşamıyoruz gibi problemlerinizi ortadan kaldırabilirsiniz.
  alıntı
eşimle konuşamıyoruz,  kocamla konuşamıyoruz,  eşimle konuşamıyorum,  esimle konusamiyorum,  eşimden ayrılmalımıyım,  esimle konuşamıyoruz,  kocamla sorularımızı konuşamıyoruz