Makale ve Şiirler ve Kişisel Gelişim Yazıları Forumundan Facebook Parantez Içi Yazıları Nasıl Yazılır Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Facebook Parantez Içi Yazıları Nasıl Yazılır

  Reklam
  Facebook Hesabıma Nasıl İkinci İsim Eklerim

  Hakkında kısmına girip ordan hakkındaki detaylar oradan diğer adlar var ona gelin takma adın nedir diye soran bir textbox var oraya gelip space basın tiki işaretleyin kaydedin.

  Facebook internet sitesi bize kendi ismimizden başka bir isim yazma imkanı sunmuştur. Bu isimi seçerken kendi ikinci ismimiz, çok sevdiğimiz bir arkadaşımızın, anne, babamızın ya da değer verdiğimiz herhangi birinin ismi olabilir. Belki de takımınızın ya da sevgilinizin isminide yazmak isteyebilirsiniz. Bir bakıma sevdiklerinize jest olsun diye yapabileceğiniz bir uygulama diyebiliriz. Seçeceğiniz ikinci isim; ismimizin altında parantez içinde herkes tarafından görülecektir. Bu yazımda size ikinci ismi nasıl ekleyebileceğinizi resimli olarak anlatmaya çalıştım. Eğer sizde facebook’un bize sunduğu bu güzel uygulamadan faydalanmak istiyorsanız yazımın devamını okuyunuz.

  Öncelikle facebook hesabınıza giriş yapmalı; hesabınızı açtıktan sonra ise sağ üst kısımda bulunan “ayarlar” bölümüne tıklamalısınız.

  Ayarlar bölümüne tıkladıktan sonra yeni açılan sayfada en üst kısımda bulunan “Adın” yazan kısmın üzerine tıklayarak adımızı düzenleyebileceğimiz sayfanın açılmasını sağlıyoruz.

  Adımızı düzenleyebileceğimi sayfa açıldığında benimde fotoğrafta işaretlemiş olduğum “Diğer adın” yazan kısmın yanında bulunan “isteğe bağlı” yazan kutunun içine facebook adımızın altında parantez içerisinde görülmesini istediğimiz ismi yazın. Daha sonra facebook şifreni hemen alttaki alana yazıp “değişiklikleri kaydet” seçeneğine tıkladığınızda ikinci isminizi başarıyla eklemiş olacaksınız.


  Paylaş
  Facebook Parantez Içi Yazıları Nasıl Yazılır Mumine Forum