Çeyiz Dünyası ve Ev Dekorasyonu Forumundan Portmanto modelleri Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Portmanto modelleri

  Reklam
  Portmantolar evimizde dekorasyonun önemli bir parçası olmasının yanında kullanışlı da olmalıdır. Eve girişte ilk görülen yerlerden biri olduğu ve doğası gereği biraz dağınıklık içerdiği için her zaman ilgi çeken portmantolar, kapladıkları büyük yerler nedeniyle de dekorasyonun önemli bir parçası olmayı başarmışlardır.

  Portmanto modelleri

  Evlerde son zamanlarda yayılan minimalist akım portmantolarımıza da el attı. Eski tip tüm ıvır zıvırı içine alan geniş portmantolar yerine tüketiciler artık daha kullanışlı ve işini yapan portmantoları tercih ediyor.
  Portmantolarınız renk seçimi de başka bir önemli konu. Eskinin ahşap sarısı portmantolarının yerini bugün evinizin ana rengine uygun portmantolar almış durumda.
  Aksesuar konusunda da eski tip portmantolardan çok daha kullanışlı olan yeniler, aksesuar eklentileri olarak ise ayakkabı giyme oturağı gibi yenilikler sunuyor.
  Tüm bu değişime rağmen eski portmantolarından vazgeçmeyenler, sürekli artan ıvır zıvırı koyacak yer bulamayanlar da düşünülmüş.
  Eski tip portmanto sever klasik tüketici için de birçok farklı portmanto tipi bulmak mümkün. Özellikle içi çok raflı portmantolar klasik sevenleri mest etmeyi başaracak cinsten.

  portmanto-modelleri.jpg

  portmanto modelleri1.jpg

  portmanto-modelleri2.jpg  Paylaş
  Portmanto modelleri Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Evlerin giriş kısmında genelde bulundurulan portmanto modelleri, ev halkının ayakkabı ve dış giyimlerini koymak toplu bir şekilde durmasını sağlamak için hem de misafirlerin gelişi onca eşyanın tek bir yerde düzenli olarak durmasını sağlamaktadır.portmanto modelleri,  portmanto